Kněží působící ve farnosti

  1. FABIÁN MALATA z Mrskles (7. 9. 1800 - 11. 2. 1801), odešel jako farář do Ratají u Kroměříže
  2. VÁCLAV SCHÄFFER z Veselíčku u Hranic (12. 2. 1801 - 5. 2. 1806), odešel do Karlovic
  3. JOSEF ČECH z Opavy (6. 2. 1806 - 2. 3. 1820), odešel do Laškova
  4. FRANTIŠEK WINTER z Chrastic ( 12. 10. 1820 - 7. 2. 1829), odešel jako farář do Zašové
  5. KAREL KOLITSCHER z Kroměříže (8. 2. 1829 - 8. 5. 1855), zemřel a je pohřben na Ostravici u kostela, i když od roku 1843 existuje nový hřbitov
  6. LIBOR ZAHÁLKA z Kladku (25. 6. 1856 - 1869), odešel na odpočinek do Frýdlantu n./O.
  7. ANTONÍN MATĚJČEK, zdejší kaplan u L. Zahálky, odministroval farnost do dubna 1870
  8. TOMÁŠ KRÁL z Jaktaře (27. 4. 1870 - 1. 10. 1873), odešel na faru do Frenštátu pod Radhoštěm
  9. EDMUND HACHLA z Tršic (6. 5. 1874 - 9. 2. 1888), zemřel a pohřben na Ostravici u kostela
  10. EDUARD KŘIŽÁNEK ze Štítiny (11. 7. 1888 - 29. 6. 1898), odešel na faru do Znorov
  11. RAIMUND SEDLÁČEK z Podivic (8. 11. 1898 - 20. 1. 1930), byla zřízena farnost Bílá, zemřel a pohřben zde
  12. VLADIMÍR KODÍTEK v nemoci faráře Sedláčka kooperátor, po jeho smrti administrátor do 26. 11. 1930
  13. JAROSLAV URBAN z Prostějova (26. 11. 1930 - 18. 4. 1937), odešel na faru do Bystrovčic u Tovačova
  14. KAREL FRÓDL z Ptení (15. 7. 1937 - 1. 10. 1960), odešel do invalidního důchodu, zemřel 25. 4. 1966
  15. BOHUMIL NERYCHEL z Dětmarovic (25. 10. 1960 - 1. 4. 1964), odešel jako děkan do Místku
  16. EMIL RAŠNER z Bílé Lhoty (13. 4. 1964 - 1. 11. 1965), vráti se do Petřvaldu u Nového Jičína, zemřel roku 1973
  17. FRANTIŠEK TKADLČÍK z Karlovic u Holešova (1. 11. 1965 - 6. 9. 1972), odešel na faru v Březolupech
  18. JOSEF NOVOSAD z Francovy Lhoty (7. 9. 1972 - 15. 4. 1983), vysvěcen byl v Římě, zde si také udělal tři doktoráty(filosofie, historie, teologie),zemřel a pohřben na Ostravici
  19. JAROSLAV ELŠÁK z Ostravy (1. 5. 1983 - 1999 ), zároveň spravuje farnosti Bílá a Staré Hamry, zemřel
  20. JINDŘICH ŠVORČÍK (1. 2. 1999 - 30. 6. 2002)
  21. MILOSLAV GANDERA z Třince ( od 1. 7. 2002)
Knezi.doc